Wiele z naszych przekonań i zachowań ma swoje źródła w dzieciństwie. Dotyczy to, zarówno tych, które nam służą, jak i tych, które sprawiają, że codzienność bywa czasem trudna do zniesienia. Często uzależnienie jednego z rodziców znacząco wpływa na kształtujące się w dziecku schematy, które to w dorosłym już życiu, zaczynają przeszkadzać, nierzadko uniemożliwiając czerpanie satysfakcji z życia.

Jeśli w Twoim rodzinnym domu, bliska Ci osoba, była uzależniona, prawdopodobnie doświadczałeś lęku, wstydu, nadmiernego poczucia odpowiedzialności za dom rodzinny, konieczności sprawowania kontroli i bycia perfekcyjnym, czy też wielu innych, niełatwych emocji. Być może, ten stan trwa do dziś i czujesz, że nadal nie do końca możesz opuścić swój dom rodzinny, albo za wszelką cenę chcesz uciec od tego domu i związanych z nim wspomnień.

Jeśli odnajdujesz siebie w powyższym opisie, bądź czujesz, że jest coś, co hamuje Cię w cieszeniu się życiem i kontaktach z innymi oraz samym sobą, te spotkania są dla Ciebie!

W trakcie 10 spotkań będziesz mieć okazję do zintegrowania wszystkich części siebie, również tych związanych z bolesnymi doświadczeniami z przeszłości. Nauczysz się jak lepiej radzić sobie ze wstydem, lękiem i nadmiernym poczuciem kontroli lub bezradności. Dzięki pracy w grupie, Twój proces samoakceptacji będzie mógł stać się bardziej dynamiczny. Warsztaty zawierają także elementy pracy z ciałem, co pozwala nie tylko na lepsze zrozumienie siebie, ale także czucie siebie i znacznie ułatwia pracę nad integracją siebie jako całości. 

Czas trwania:  Cykl 10 spotkań, każde z nich trwa 3h.

Koszt: Koszt każdego ze spotkań 150 zł. Przy jednorazowej opłacie za cały cykl spotkań promocja– 1290 zł za cały cykl.

Grupa rusza po uzbieraniu się przynajmniej 5 osób. Decydująca jest kolejność dokonania wpłaty. Dokonanie pierwszej wpłaty oznacza akceptację warunków uczestnictwa, które dostępne są TUTAJ.

Informacje o aktualnych naborach do grup wsparcia i warsztatów znajdziesz w zakładce AKTUALNOŚCI